Tel. (+48) 664 081 981

Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie

Zarezerwuj już teraz

Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD

jest placówką oświatową Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Zarząd Dzielnicowy Poznań – Jeżyce

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci to ogólnopolskie stowarzyszenie prowadzące działalność pożytku publicznego.
Początki organizacji sięgają roku 1919. W ramach działalności prowadzimy Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD, które jest niepubliczną placówką oświatową, położoną obok ścisłego centrum Poznania w spokojnej, willowej okolicy. Obiekt posiada 90 miejsc noclegowych w 29 pokojach (w związku z pandemią obiekt na bieżąco jest zmieniany jeżeli chodzi o ilość miejsc jak i wykorzystanie placówki) Dzięki dobrej lokalizacji, mają Państwo możliwość z łatwością zwiedzić wszystkie zabytki naszego miasta. W pobliżu naszego obiektu znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy, restauracja, sklepy spożywcze, apteka, kiosk a także parking strzeżony. Naszym gościom zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę oraz udzielamy informacji turystycznej. Na terenie schroniska znajduje się zamykane miejsce gdzie można zostawić samochód na noc oraz bezprzewodowy internet. Na miejscu Świetlica Aura Sound, Sala Misia Jogi, Tereny Zielone.

Doba w schronisku rozpoczyna się o godz. 17.00 a kończy o godz. 10.00 dnia następnego, jeśli chcą Państwo zameldować się po godz. 22.00 prosimy powiadomić nas o tym podczas rezerwacji. Przy dłuższym pobycie między godz. 10.00 a godz. 17.00 schronisko trzeba opuścić (bagaż oczywiście zostaje w pokoju). W schronisku mogą przebywać dzieci i młodzież szkolna (pod opieką osób dorosłych), studenci, nauczyciele, członkowie PTSM oraz pozostali turyści w przypadku wolnych miejsc noclegowych.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD jest członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej (PITM) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych (PTSM).
Regon placówki: 302272325
Nazwa placówki: Szkolne Schronisko Młodzieżowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Poznaniu
Nazwa skrócona: Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD

Oddział dzielnicowy – ulica Michała Drzymały 3
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Zarząd Dzielnicowy Poznań – Jeżyce
ul. Michała Drzymały 3
60 – 613 Poznań
KRS: 0000430687
NIP: 7811881647
Regon: 302275513
Status OPP: Tak
Forma prawna: Stowarzyszenie
Nr konta: 17 9043 1070 2070 0058 9664 0001
(prosimy o jasny opis wpłat na konto a także poinformowanie nas drogą e-mailową o dokonaniu przelewu  tj. czego dotyczy oraz szczegółowych informacji w przeciwnym razie wpłaty zostają zwracane).

Zarząd:
Jan Waligóra
Aleksandra Illmann
Piotr Waligóra
Barbara Brzuszkiewicz
Dorota Waligóra

Komisja Rewizyjna:
Arleta Pyszna
Elżbieta Krokos – Świadek
Robert Dutkowski

Studenci
zaoczni
Zobacz
galerię
Jak do nas
dojechać?
Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPD Poznań noclegi Poznań noclegi
Szkolne Schronisko Młodzieżowe TPDPoznańnoclegi
meteor24.pl PARTNER


Znajdziesz nas również na portalu
×